UAB "Buhalteriniai darbai"
Dirbkime tuos darbus, kuriuos dirbdami jaučiame pusiausvyrą, kuri apima tiek profesinę, tiek asmeninę sėkmę.

MŪSŲ TEIKIAMO PASLAUGOS:

1. Buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinių ataskaitų sudarymo, visų teisinių formų įmonėms ir organizacijoms.

Plačiau... BUHALTERINĖS PASLAUGOS

2. Užleistos buhalterinės apskaitos sutvarkymas.

3. Pagalba buhalteriui kliento įmonėje.
4. Konsultacijos apskaitos ir mokesčių  klausimais.

5. Dalinių buhalterinių paslaugų teikimas.

6. Pagalba įmonių vidaus dokumentų rengime.

7. Kliento įmonės interesų atstovavimas mokesčius kontroliuojančiose  bei kitose institucijose. 

Jei negalite pasikliauti buhalteriniais duomenimis, tuomet kaip žinosite, kuria kryptimi juda Jūsų verslas?

Verslui būtinos buhalterinės apskaitos paslaugos – tai finansinių operacijų, tiesiogiai susijusių su Jūsų verslu, registravimas, analizė ir klasifikacija, kurios dėka apibendrinama gauta informacija, leidžianti kontroliuoti vidinius procesus.

Puiku, jeigu turite buhalterį, galintį sutvarkyti visus finansinius reikalus! Jums teliks suvaldyti išlaidas, optimizuoti efektyvumą ir rasti būdų pajamoms augti.

Kas kyla kaip ant mielių?

Tapęs smulkiojo verslo savininku, pastebite, kad užduočių ir popierių kalnai ant jūsų darbo stalo kyla kaip ant mielių. Vis atstumdamas juos į šalį, auginate sau skolą ir, galų gale, ji gali peraugti jus pačius. Bandydant susidoroti tik patiems su šiomis užduotimis gali įsivelti klaidų. 

Neatidėliokite, dauguma verslininkų bando tvarkyti apskaitą patys, tačiau, praėjus kiek laiko pastebi, kad buhalterija apleista. Visų verslo formų įmonių buhalterijos tvarkymas yra sudėtingas ir kintantis procesas. Buhalterinės apskaitos tvarkymą reglamentuoja teisės aktai ir, kad juos suprasti reikalingos žinios ir patirtis.  

Ne veltui liaudies išmintis sako: Patirtis –klaidų duktė!

Tad, nekaupkite neišspręstų užduočių ir popierių kalnų, visa tai perduokite Ilgametę patirtį ir žinias turintiems buhalteriams, kurie išspręs visus klausimus susijusius su jūsų buhalterija.

Kas žino sėkmės formulę?

Sėkmę mes visi skirtingai suprantame:

- vieniems reikia uždirbti milijoną;

- kitiems gelbėti pasaulį;

- kitiems iš šalies žiūrint, labai mažų dalykų.

Davidas Parrishas, garsus verslo konsultantas, knygų autorius, lektorius, įsitikinęs, kad verslo sėkmei svarbiausia – mokėjimas bendrauti ir aiškus žinojimas, ką nori pasiekti.

Kartą, man vienas labai gilaus amžiaus ir šviesaus proto žmogus užrašė ant popieriaus skiautės:

Sėkmės formulė:

Turėti aiškų tikslą.

Dirbti savo darbą

Vadovautis sveiku protu.

Sėkmė - garantuota .

Taigi, dirbkime tuos darbus, kuriuos dirbdami jaučiame pusiausvyrą, kuri apima tiek profesinę, tiek asmeninę sėkmę. Jei kyla rūpestis dėl nevisai padarytų ar padarytų ir keliančių abejonių buhalterinių darbų mes  mielai perimsime tuos rūpesčius, nes buhalteriniai darbai yra mūsų darbai.

Kodėl mes galėtume tikėtis, kad Jūs pasirinksite mus, tvarkyti Jūsų verslo apskaitą?

Mes ypatingą dėmesį skiriame teikiamų paslaugų kokybei bei klientų poreikių įgyvendinimui. Siekiame išlaikyti ilgametį bendradarbiavimą, būname kartu su savo klientais jų verslui nepalankiu metu. Esame visada pasiekiami bei operatyviai teikiame reikiamą klientui informaciją. Turime ilgametę buhalterinio darbo patirtį ir atsakingai dirbame savo darbą.

Mūsų įmonė įkurta ir veikia nuo 1992 metų. Nuo 1997 iki 2015 metų vykdėme audito ir iki dabar tvarkome buhalterinę apskaitą savo klientams.  

 Susipažinę su Jūsų verslo procesais  suteiksime pagalbą visose finansų,  apskaitos ir valdymo srityse, kad galėtumėte susitelkti ties savo verslu. Atliksime visus darbus susijusius su buhalterine apskaita. Plačiau...  BUHALTERINĖS PASLAUGOS